Bodywraping

Stále více a více žen si stěžuje na celulitidu a dnes již v podstatě neexistuje žádná dvacetiletá žena, která by netrpěla těmito potížemi. Dokonce i sportovkyně pozorují dolíčky a drážky na svých stehnech a stále více jsou postiženi dokonce i chlapci školou povinní. Stejný jev lze pozorovat i u obyvatel takových zemí jako je Čína, kde ještě před několika lety nebyla celulitida vůbec známá.

Syndrom celulitidy není příznakem naší moderní doby - vyskytoval se dokonce i v předkřesťanských dobách. I tehdy byly pozorovány změny pokožky, a to zejména u žen s velmi oblými tvary! Existují zprávy, že ještě před několika desetiletími si v průmyslových zemích pouze přibližně každá třetí žena starší 30 let stěžovala na celulitidu. To se rozhodně změnilo - mezitím v podstatě neexistuje žena bez celulitidy.

Z anatomického hlediska se celulitida skládá ze zduřelých tukových buněk v určitých problémových oblastech. Důvodem, proč dochází ke zduření tukových buněk a k souvisejícím změnám tkání a proč pokožka začne ochabovat, jsou ženské pohlavní hormony - ty stejné hormony, které jsou uměle vyráběny a které se používají při chovu zvířat. Celulitida - jev moderní společnosti!

Neblaze proslulé slovo celulitida již skutečně není otázkou věku. Konečně byly vědecky vyzkoumány příčiny a důmyslná koncepce zahrnující ošetření, speciální přípravky a vzorce chování vede k překvapujícím výsledkům!

 

Zábaly - vylepšení postavy s měřitelnými výsledky

Pěkná figura není záležitostí náhody. A nyní je zde skutečně reálná šance na vítězství v boji proti tukovým buňkám a celulitidě: vysoce efektivní metoda zábalů "HIGH-CARE Body Wrapping". Jedná se o jedinou licencovanou originální metodu vytvořenou zakladatelem společnosti WEYERGANS, panem Rudolfem Weyergansem, lékařským sociologem a autorem knihy: "Aktiv gegen Cellulite" (Aktivně proti celulitidě). Již při prvním ošetření se uložený tuk rozpouští a je výrazně stimulováno odstraňování odpadních produktů. Výsledek je viditelný a měřitelný.

 

Co jsou to ZÁBALY HIGH CARE?

Metoda původně pochází z USA - ze země dokonalých postav. Co jsou to zábaly, napovídá jejich název: jedná se o zabalování těla. Kosmetička se naučila omotávat tělo ekologicky příznivou speciální fólií pod správným tlakem a s použitím správné kompresní techniky. Trvá to jen několik minut.


Samotný zábal - postačí?

Ne, před zábalem je pokožka ošetřená krémem vycházejícím z aromaterapie. A tím se HIGH CARE liší od ostatních metod. Výrobek HIGH CARE, který je nyní známý jako "skořicový krém", dosahuje již řadu let pozoruhodných výsledků a představuje tajemství úspěchu.

Skořicový olej, který dává krému jeho dominantní vůni, je však pouze jednou z důležitých složek, spolu se zázvorem, lískovými ořechy a jinými. Výrobek zlepšuje metabolismus buněk a stimuluje spalování uložených tuků (viditelných jako tukové "polštáře"). Skořicový krém HIGH CARE také mobilizuje odpadní produkty, které se uložily ve všech tukových buňkách. Jsou také zodpovědné za vzhled pokožky na místech, kde vzniká celulitida. Pomocí osmózy tyto produkty látkové výměny opouštějí buňky a shromažďují se mezi buňkami.

Tak vzniká nadměrný tlak. Zábal ve správném směru zvyšuje tlak a vytváří tak reakci v cévách a v mízních cévách, které se pak otevřou. Tekuté produkty látkové výměny a toxiny jsou pak odvedeny. Tělo se tak zbavuje nežádoucích produktů látkové výměny prostřednictvím našich orgánů a střev.


Je možné výsledky změřit?

Výsledky jsou měřitelné v centimetrech již po prvním sezení. Pokožka je hladší a pevnější, zlepšil se krevní oběh. Po přibližně sedmi až deseti zábalech HIGH-CARE, v jejichž průběhu můžete hodinu odpočívat, aby ošetření zapůsobilo, je dosaženo optimálního výsledku. Které oblasti můžete ošetřovat? Nohy, stehna, břicho a hýždě je možné ošetřovat úspěšně, také horní část břicha, prsa a paže plus kombinace těchto míst.


Co ještě je důležité?

Bez vaší spolupráce by to však nefungovalo. Také je důležitá dieta a pitný režim. Použití následujících výrobků doma je také rozhodující faktor.

 

Které oblasti je možné ošetřit?

Nohy, stehna, břicho a hýždě je možné ošetřovat úspěšně, také horní část břicha, prsa a paže plus kombinace těchto míst.


Přípravek AE-STICK

Pomocí kuličky se tento přípravek nanáší na největší tukové zásoby asi hodinu před zábalem. Počáteční pocit ochlazení se změní na pocit tepla. Ošetřená místa zčervenají. Nyní je vstřebání kyslíku optimální, což je nejlepší příprava na zábal.

Naše tipy

Individuální přístup ke každé klientce zaručí Vaši spokojenost. Každá jsme jiná:-)


AKCE MĚSÍCE:
Při koupi permanentky zvýhodněné bonusy pro Vás! Dle Vašeho výběru: slide nohavice nebo aplikace na poprsí

  • LYMFODRENÁŽE: Doporučujeme po liposukcích, celkovému zavodnění či jen tak k detoxikaci Vašeho lymfatického systému či odstranění celulitidy.
  • LYMFOMASÁŽE: Vhodná na zablokovaná záda, hloubková masáž, bezbolestná. Doporučujeme klasickou masáž + SPM za 650,- Kč (v ceně je již rašelinový zábal).

 

 
Hlavní stránka, O studiu, Certifikace, Fotogalerie, Kosmetika, Masáže, Bodywraping, Lymfodrenáže, Lymfomasáže, Doplňkový prodej, Ceník, Kontakt,