Lymfomasáže

Jsou prováděny s pomocí SPM, doporučeno na ztuhlý krk a  bolavé záda či zablokování. Velice účinně uleví od bolesti a do hloubky prokrví… doporučuji s kombinací s klasickou masáží. Salon Glamour je jediný, který tyto masáže v regionu provádí.

 

Modelace poprsí - Ošetření poprsí podtlakovou masáží

Prsa se skládají z mléčných žláz a odklopující tukové tkáně. Pod prsy se nachází hrudní sval. Tento sval, spolu s okolními pojivovými tkáněmi, dává prsům jejich individuální tvar.

Takové faktory jako je těhotenství a kojení (v jejichž průběhu se mléčné žlázy výrazně zvětšují) nebo rychlá ztráta hmotnost v kombinaci s účinky gravitace mohou mít za následek – zejména s přibývajícím věkem – natažení kůže, které způsobí ochabnutí prsou a ztrátu jejich tvarů.

Především, v prsou není dostatek kolagenu; probíhá zde příliš málo syntézy kolagenu, protože enzymy (kolagenáza) nemohou fungovat správně kvůli nízké hladině pH v prsou. Noční můra mnoha žen, kterou až dosud mohl ukončit pouze bolestivý chirurgický zákrok.

Kromě výrazného zatížení organismu způsobeného náročnou operací představuje problém také nutnost nosit několik dní speciální kompresní bandáž. Jakmile jsou po 10-14 dnech odstraněny stehy, může se pacientka vrátit do práce, ale příštích 30-50 dní musí nosit speciální podprsenku.

Až potom je úplně fit a v takovém stavu, aby se mohla opět věnovat sportovním aktivitám. Viditelný výsledek: pevnější poprsí. Bez jakéhokoliv chirurgického zákroku. S ověřeným úspěchem. To je skutečně pozitivní představa těla!

 

Slide - Styler

Originální přístroj SLIDE-STYLER umožňuje efektivní ošetření míst, na kterých se v tkáni nashromáždil tuk, odpady nebo tekutiny. Nevyžaduje žádné úsilí, postačí, když se jen uvolníte.

Protože tlakové vlny kloužou po vašem těle v rytmickém sledu a vytvářejí příjemný a velmi odlehčující pocit. Zařízení může být naprogramováno na choreografii nejvhodnější pro vás.

Na počátku masáže klouzavými vlnami si nasadíte rukávce patřící k originálnímu přístroji SLIDE STYLER. Vlny kloužou po nohách směrem nahoru přes lýtka a stehna k hýždím a břichu, je možné ošetřovat i paže. Pro ošetření je nejlepší, když máte na sobě punčocháče nebo když si s sebou přinesete legíny. po dobu 30 minut vzduchové komory pracují pneumaticky a automaticky na vašem těle, a to ve fyziologickém směru.

Zvláštností originálního přístroje SLIDE STYLER a této metody, která byla vyvinuta zakladatelem firmy WEYERGANS, lékařským sociologem Rudolfem Weyergansem, jsou překrývající se vzduchové komory. To znamená, že tkáně jsou skutečně odlehčené a že lymfatická drenáž stimulovaná. Pocítíte, jak vám to dělá dobře už v průběhu ošetření.

Až vám kosmetička sundá rukávce, všimnete si dvou věcí: bude se vám zdát, že máte úžasně lehké nohy a pokožka na vašich stehnech a hýždích bude pevnější. Bude se vám zdát, že máte plný močový měchýř, to je normální známka požadovaného účinku odlehčení. Vaše pokožka i vrstva tukové tkáně pod ní ztratily mnoho odpadních látek i tekutiny - tedy jste na nejlepší cestě ke krásné postavě. Nyní si ji musíte udržet.

Můžete posílit a podpořit úspěch ošetření, když budete dodržovat rady své kosmetičky týkající se stravy. Účinek také může zvýšit správná péče o tělo.

 

Balzám Relax-Balm

Unavené nohy, opuchnutá chodidla při cestování nebo po dlouhém stání jsou případem pro balzám Relax Balm. Můžete ho používat i přes punčocháče. S vilínem, mátou a rozmarýnem. Vaše kosmetička vám může poskytnout informace o kompletním sortimentu výrobků WEYERGANS. Například o přípravku Body Peeling (s proteiny) a přípravku Body-Care Lotion, které poskytnou vašemu tělu dostatečnou a správnou péči.

Naše tipy

Individuální přístup ke každé klientce zaručí Vaši spokojenost. Každá jsme jiná:-)


AKCE MĚSÍCE:
Při koupi permanentky zvýhodněné bonusy pro Vás! Dle Vašeho výběru: slide nohavice nebo aplikace na poprsí

  • LYMFODRENÁŽE: Doporučujeme po liposukcích, celkovému zavodnění či jen tak k detoxikaci Vašeho lymfatického systému či odstranění celulitidy.
  • LYMFOMASÁŽE: Vhodná na zablokovaná záda, hloubková masáž, bezbolestná. Doporučujeme klasickou masáž + SPM za 650,- Kč (v ceně je již rašelinový zábal).

 

 
Hlavní stránka, O studiu, Certifikace, Fotogalerie, Kosmetika, Masáže, Bodywraping, Lymfodrenáže, Lymfomasáže, Doplňkový prodej, Ceník, Kontakt,