Lymfodrenáže, podtlakové masáže (SPM)

  • celulitida, prevence celulitidy, odstranění celulitidy
  • prevence onemocnění nohou
  • vytvarování problémových partií
  • omlazení pleti, anti-aging efekt

Více než 90% žen, ale i stále větší množství mužů je postiženo celulitidou. Celulitida je zpočátku nepěkný estetický problém. POZOR! Ovšem „neléčená“ celulitida může postupně přerůst ve zdravotní problém, jako jsou křečové žíly, bércové vředy a cévní a lymfatická neprůchodnost dolních končetin.

Je proto třeba s celulitidou začít bojovat co nejdříve, už v raných stádiích, nejlépe již preventivně a nic neodkládat. Pro tento boj je třeba používat ty nejúčinnější „zbraně“ a metody.

Tento léčebný koncept stojí na 4 základních principech:

  • Aktivace a zprůchodnění lymfatického systému
  • Aktivace štěpení tukových buněk
  • Napínání a zpevnění podkožního vaziva
  • Cévní trénink a prevence

Jde o nejlepší a nejúčinnější způsob odstranění celulitidy s garantovanými výsledky. Naše odborné kompetence a dlouhodobé zkušenosti nám zajistili nejen respekt u odborníků a lékařů, ale především spokojenost našich klientů.

Největší zadostiučiněním pro nás je, když vidíme, jak šťastnými se s naší pomocí stali naši zákaznici. Největší celosvětový vědecký výzkum jasně dokázal, že diferencované ošetření celulitidy v rámci WEYERGANS  je velmi úspěšné. Přijďte se sami přesvědčit, že metoda diferencovaného ošetření celulitidy jednoduše funguje.

Mechanická lymfodrenáž

Ošetření, které dodává dobrý pocit a řeší problémy s postavou. Problémy s postavou není možné vyřešit pouhou dietou. Víte to a pravděpodobně jste to už zkoušeli. Také již dlouhou dobu bojujete s nežádoucími kilogra

my navíc? Často vám natékají nohy? Jsou vaše nohy večer často tak nateklé, že už vám

 vaše vlastní boty nesedí?

Odraz v zrcadle hovoří jasně: shon každodenního života zanechává své stopy. Čas od času vypadá pokožka obličeje unavená, vrásčitá a ochablá, zatímco problémové části těla jsou důlkované, prověšené a ztratily svůj 

tonus.

Kosmetička vám může pomoci díky SPM. Jedná se moderní podtlakovou masáž vyvinutou zakladatelem firmy WEYERGANS, lékařským sociologem Rudolfem Weyergansem. Regenerace, relaxace a odstranění tuku a celulitidy - toho všeho lze dosáhnout pomocí SPM. Kombinace tradice a špičkové technologie.

 

Co se děje v pokožce?


Kůže pod průsvitnou masážní hlavicí je nasávána přímo do hlavice podtlakem vytvářeným v přístroji. Tukové buňky se natahují a membrány se stávají porézními. Pohyb masážní hlavice po pokožce mobilizuje normálně líný tuk uložený v buňkách. Pomocí fyziologické masáže jsou částice přenášeny do lymfatického systému a zlikvidovány. To samé se stane se zbytky odpadu uloženými v buňkách. Nyní může pokožka opět dýchat a dělá to skutečně viditelně. Po vaší návštěvě budou místa ošetřená SPM fantasticky svěží. Lehké zčervenání kůže je známkou toho, že se něco děje.

I v dalších dnech dochází ke zvýšenému spalování tukových buněk, to znamená, že tuk se mění na energii - což je nejjistější způsob, jak zhubnout.

 

SPM Vacu-Press


Z anatomického hlediska se celulitida skládá ze zduřelých tukových buněk v určitých problémových 

oblastech.Důvodem, proč dochází ke zduření tukových buněk a k souvisejícím změnám tkání a proč pokožka začne ochabovat, jsou ženské pohlavní hormony - ty stejné hormony, které jsou uměle vyráběny a které se používají při chovu zvířat. Celulitida - jev moderní společnosti!

 

"Slide Styler"

Originální přístroj SLIDE-STYLER umožňuje efektivní ošetření míst, na kterých se v tkáni nashromáždil tuk, odpady nebo tekutiny. Nevyžaduje žádné úsilí, postačí, když se jen uvolníte.

Protože tlakové vlny kloužou po vašem těle v rytmickém

 sledu a vytvářejí příjemný a velmi odlehčující pocit. Zařízení může být naprogramováno na choreografii nejvhodnější pro vás.


Na počátku masáže klouzavými vlnami si nasadíte rukávce patřící k originálnímu přístroji SLIDE STYLER. Vlny kloužou po nohách směrem nahoru přes lýtka a stehna k hýždím a břichu, je možné ošetřovat i paže. Pro ošetření je nejlepší, když máte na sobě punčocháče nebo když si s sebou přinesete legíny. Po dobu 30 minut vzduchové komory pracují pneumaticky a automaticky na vašem těle, a to ve fyziologickém směru.

Zvláštností originálního přístroje SLIDE STYLER a této metody, která byla vyvinuta zakladatelem firmy WEYERGANS, lékařským sociologem Rudolfem Weyergansem, jsou překrývající se vzduchové komory. To znamená, že tkáně jsou skutečně odlehčené a že lymfatická drenáž stimulovaná. Pocítíte, jak vám to dělá dobře už v průběhu ošetřeníAž vám kosmetička sundá rukávce, všimnete si dvou věcí: bude se vám zdát, že máte úžasně lehké nohy a pokožka na vašich stehnech a hýždích bude pevnější. Bude se vám zdát, že máte plný močový měchýř, to je normální známka požadovaného účinku odlehčení. Vaše pokožka i vrstva tukové tkáně pod ní ztratily mnoho odpadních látek i tekutiny - tedy jste na nejlepší cestě ke krásné postavě. Nyní si ji musíte udržet.

Můžete posílit a podpořit úspěch ošetření, když budete dodržovat rady své kosmetičky týkající se stravy. Účinek také může zvýšit správná péče o tělo.

 

Balzám Relax-Balm

Unavené nohy, opuchnutá chodidla při cestování nebo po dlouhém stání jsou případem pro balzám Relax Balm. Můžete ho používat i přes punčocháče. S vilínem, mátou a rozmarýnem. Vaše kosmetička vám může poskytnout informace o kompletním sortimentu výrobků WEYERGANS. Například o přípravku Body Peeling (s proteiny) a přípravku Body-Care Lotion, které poskytnou vašemu tělu dostatečnou a správnou péči.

 

Modelace poprsí - Ošetření poprsí podtlakovou masáží

Prsa se skládají z mléčných žláz a obklopující tukové tkáně. Pod prsy se nachází hrudní sval. Tento sval, spolu s okolními pojivovými tkáněmi, dává prsům jejich individuální tvar.

Takové faktory jako je těhotenství a kojení (v jejichž průběhu se mléčné žlázy výrazně zvětšují) nebo rychlá ztráta hmotnost v kombinaci s účinky gravitace mohou mít za následek – zejména s přibývajícím věkem – natažení kůže, které způsobí ochabnutí prsou a ztrátu jejich tvarů.

Především, v prsou není dostatek kolagenu; probíhá zde příliš málo syntézy kolagenu, protože enzymy (kolagenáza) nemohou fungovat správně kvůli nízké hladině pH v prsou. Noční můra mnoha žen, kterou až dosud mohl ukončit pouze bolestivý chirurgický zákrok.

Kromě výrazného zatížení organismu způsobeného náročnou operací představuje problém také nutnost nosit několik dní speciální kompresní bandáž. Jakmile jsou po 10-14 dnech odstraněny stehy, může se pacientka vrátit do práce, ale příštích 30-50 dní musí nosit speciální podprsenku.

Až potom je úplně fit a v takovém stavu, aby se mohla opět věnovat sportovním aktivitám. Viditelný výsledek: pevnější poprsí. Bez jakéhokoliv chirurgického zákroku. S ověřeným úspěchem. To je skutečně pozitivní představa těla!

 

Klouzavé vlny - co je to?


Masáž klouzavými vlnami od firmy WEYERGANS, známá také pod názvem mechanická lymfatická drenáž, je neustále vylepšovanou technologií. Zařízení s masážními rukávci se nazývá SLIDE-STYLER. A bojuje s výše zmíněnými problémy velmi úspěšně.Naše tipy

Individuální přístup ke každé klientce zaručí Vaši spokojenost. Každá jsme jiná:-)


AKCE MĚSÍCE:
Při koupi permanentky zvýhodněné bonusy pro Vás! Dle Vašeho výběru: slide nohavice nebo aplikace na poprsí

  • LYMFODRENÁŽE: Doporučujeme po liposukcích, celkovému zavodnění či jen tak k detoxikaci Vašeho lymfatického systému či odstranění celulitidy.
  • LYMFOMASÁŽE: Vhodná na zablokovaná záda, hloubková masáž, bezbolestná. Doporučujeme klasickou masáž + SPM za 650,- Kč (v ceně je již rašelinový zábal).

 

 
Hlavní stránka, O studiu, Certifikace, Fotogalerie, Kosmetika, Masáže, Bodywraping, Lymfodrenáže, Lymfomasáže, Doplňkový prodej, Ceník, Kontakt,