Péče o obličej

 

"Žádné kompromisy" je heslem High-Care, pokud jde o vysokou dávku, kvalitu a čistotu obsažených látek. Můžete pozorovat výsledky, když vyzkoušíte naše kvalitní a účinné výrobky - jsou na světě neporazitelné! Jsou to výrobky, které nenajdete v obchodních domech, ale ve vašem nejbližším centru High Care nebo ve vybraných kosmetických salonech.

 

Revival

Pro čištění a péči o pleť

Maska REVIVAL čistí pokožku a pečuje o ni; používá se k občerstvení a revitalizaci pokožky. Deproteinizované kvasnice obsahují hodnotné vitamíny a lipoidy na ochranu pokožky. Kvasnice stabilizují úroveň pH, a tak chrání pokožku. Také odstraňují přebytečný kožní tuk z pórů mastné, zánětlivé a skvrnité pokožky, takže je pak čistější a jemnější.

Alantoin, lékořice a pantenol zklidňují podrážděnou a zčervenalou pokožku a vytvářejí na ní příjemný pocit. Proteinové složky byly extrahovány z droždí, takže nemůže nastat žádná proteinová reakce.

Pokyny:
Maska REVIVAL se nanáší v tenké vrstvě na obličej, krk a dekolt po příslušném vyčištění. Použijte čisticí prostředek CLEANSING BALM "vše v jednom" pro mastnou, zánětlivou pokožku a čisticí systém obsahující mléko CLEANSING MILK a tonikum TONE UP pro suchou, citlivou pokožku. Masku REVIVAL můžete odstranit teplým obkladem po 5 - 10 minutách, chcete-li pokožku občerstvit. Chcete-li aktivovat čisticí proces, nechejte masku na pokožce 15 - 20 minut. Maska REVIVAL se může používat denně jako občerstvující maska, dvakrát týdně jako čisticí maska.

 

Hydro Spray

Chrání, oživuje a zpevňuje pokožku pleti po vyčištění

HYDRO SPRAY poskytuje intenzivní dodatečné zvlhčení pro suchou pleť. Používá se jako součást čisticího systému a díky bohatému obsahu účinných složek poskytuje optimální péči pro hlubší vrstvy pokožky. V praktické lahvičce s rozprašovačem je užitečný v létě, například pro přidání dodatečné vlhkosti pokožce v průběhu opalování, může být používán pro intenzivní péči o vlasy a pro zafixování nalíčení. Také slouží pro občerstvení unavené a namáhané pokožky v průběhu dne.

Vitamíny obsažené ve spreji HYDRO SPRAY stimulují metabolismus buněk a mají pozitivní vliv na obranný mechanismus a ochranné funkce pokožky.

Pokyny:
Sprej HYDRO SPRAY slouží pro pravidelnou péči o suchou pokožku po jejím vyčištění pomocí čisticího systému. Kapalina se může nanášet na obličej, krk a dekolt na kosmetickém tamponu. Také můžete zavřít oči a sprej HYDRO SPRAY držený v natažené ruce si nastříkat na obličej, abyste pocítili příjemné účinky okamžité relaxace. Zvyšte tlak v nádobce pomocí pístu ve víčku a potom stiskněte tlačítko pro stříkání.


Balance

Bohatý výživný krém pro péči o obličej

Díky svému bohatému olejovému základu nabízí přípravek BALANCE širé spektrum péče o suchou nebo citlivou pokožku. Výtažek z tymiánu posiluje obranný systém pokožky a stabilizuje imunitní systém. Oleje a vosky, jako jojobový olej a včelí vosk, chrání pokožku a dodávají jí mastnotu a vlhkost.

Vitamín A se používá jako podpora dělení buněk a ovlivňuje tak tloušťku škáry. Tenká, jemná kůže potřebuje zvláštní ochranu. Vitamín E působí jako inhibitor volných radikálů a poskytuje ochranu proti viditelným příznakům stárnutí. Výživný krém BALANCE také může poskytnout okamžitou pomoc jako obličejová maska.

Pokyny:
Přípravek BALANCE se nanáší na namáhanou nebo podrážděnou pokožku ráno a večer po čištění. Měl by být lehce vmasírován, aby byl podpořen oběh v pokožce. Chcete-li použít přípravek BALANCE jako masku, naneste silnou vrstvu na pokožku, nechejte ji PŮSOBIT přibližně 20 minut a potom setřete papírovým kapesníkem nebo vmasírujte zbývající krém do pokožky.


C7 Plus

Hydratační denní krém s vitamínem C

Hydratační denní krém C7 PLUS pro obličej a dekolt poskytuje pokožce ochranu a dodává jí vlhkost. Vitamín C je záměrně zapouzdřený, aby se uvolnil až po vmasírování krému do pokožky. Takováto čerstvá aplikace umožňuje pokožce, aby vstřebala čistý vitamín C. Vitamín C představuje významnou pomoc při budování pojivových tkání. Aloe vera je známá po staletí svojí vynikající schopností dodávat vlhkost a používá se k čištění pokožky.

Jojobový olej, známý jako "tekuté zlato", je rozpustný ve vodě a tak je schopný dobře pronikat do pokožky a dodávat jí vlhkost, pokožka je pak hladká a měkká. Alantoin vyživuje pokožku; pro ochranu pokožky se do krému C7 PLUS také přidává titandioxid, který působí jako UV filtr přátelský k pokožce.

Pokyny:
Hydratační denní krém C7 PLUS s vitamínem C se nanáší na obličej, krk a dekolt po důkladném vyčištění. Krém musí být lehce vmasírován, aby perličky s vitamínem C praskly. Po vmasírování nechejte vstřebat. Krém C7 PLUS byste měli používat ráno a večer.


Cleansing Balm

Čisticí mléko, pleťové tonikum a do hloubky působící péče o obličej

Balzám CLEANSING BALM je čisticí balzám vlídný k pokožce. Jako balzám je kombinací čisticího prostředku a pleťového tonika. Balzám CLEANSING BALM je důkladný, rychlý čisticí prostředek pro normální až mastnou pokožku, ale je možné jej používat i pro rychlé čištění normální až suché pokožky, protože ji při čištění nevysušuje.

Balzám CLEANSING BALM je vhodný pro ty, kteří nemají dost času, ale nechtějí se vzdát čištění. Balzám CLEANSING BALM čistí pokožku a dodává jí vlhkost, aniž by poškodil ochranou kyselou vrstvu pokožky.

Pokyny:
Balzám CLEANSING BALM se používá ráno a večer. Lehce se nanáší na obličej, krk a dekolt, vmasírujeme se vlhkými dlaněmi a pak se opláchne velkým množstvím teplé vody. Pokožka je optimálně připravena pro následnou péči. Balzám CLEANSING BALM je také vhodný pro odstranění očního make-upu a může se používat jako sprchový gel.


Crystal Collagen Gel Mask

Přírodní kolagen z mořských řas s hyaluronem a zvlhčujícím faktorem

Maska CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK je gelová maska na obličej. V ní obsažený výtažek ze Sargassum Filipendula je extrakt z hnědé řasy, který dodává pokožce řasový kolagen. Působí jako prevence proti vráskám, chrání pokožku a poskytuje jí minerály a stopové prvky. Aktivní složka hyularon váže vlhkost a ukládá ji do kostry pojivové tkáně. Dává pokožce hladký a pevný vzhled.

Arbutin je přírodní složka, která může vybělit pigmentové skvrny a vyčistit nerovnoměrný tón pokožky. NMF účinkuje proti existujícímu zrohovatění a zmírňuje tvorbu dalšího.

Pokyny:
Opatrně vyjměte děrovanou masku CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK z obalu a položte ji na obličej. Lehce přitlačte masku vlhkými prsty tak, aby pokryla celý obličej. Po 30 minutách ošetření sejměte masku CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK z obličeje, zbytky buďto vmasírujte nebo odstraňte teplým obkladem. Maska CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK je vhodná pro každý typ pleti a hodí se zejména pro ochlazující léčbu v létě.


Cleansing Milk

Čistící mléko pro obličej

Mléko CLEANSING MILK je součást čisticího systému. Jemně odstraňuje z pokožky přebytečnou mastnotu, špínu, pot i make-up. V čisticím systému se emulgované mléko odstraňuje pomocí tonika na obličej Tone up nakapaného na kosmetické tampóny. V tomto případě tonikum nahrazuje vodu a brání tak tomu, aby se kontaminovaná voda dostala do kontaktu s pokožkou.

Mléko CLEANSING MILK také jemně odstraňuje oční make-up. Čištění obličeje se systémem zajišťuje péči a ochranu pro citlivou a suchou pokožku.

Pokyny:
Naneste mléko CLEANSING MILK na dlaně a vmasírujte ho do obličeje jemnými krouživými pohyby. Chcete-li odstranit oční make-up, použijte mléko CLEANSING MILK na zvlhčeném kosmetickém tampónu. Emulgované mléko CLEANSING MILK se odstraňuje pouze tonikem na obličej TONE UP. Tonikum TONE UP je doplňkový výrobek v čisticím systému, je laskavý k pokožce, jemný a zklidňující. Tonikum TONE UP na kosmetických tampónech se používá pro odstranění čisticího mléka z pokožky.


High - Derm

Regenerační vitamínová pleťová maska

Maska HIGH DERM je regenerační vitamínová pleťová maska pro jakoukoliv pokožku, která potřebuje péči. Obsažený olej dodává pokožce vitamíny, které potřebuje, aby mohla regenerovat buňky. Vitamíny také slouží jako inhibitory volných radikálů a chrání pokožku proti poškození životním prostředím. Výtažky z aloe vera a řas pěstují a zvlhčují pokožku. Jakákoliv změna barvy tohoto produktu je způsobena použitými surovinami a je znamením přírodní jakosti a kvality.

Pokyny:
Použití masky představuje vždy speciální péči nebo terapii pro pokožku. Maska HIGH DERM by se měla nanášet na vyčištěnou pleť jednou nebo dvakrát týdně. Před použitím by měla být pleť kolem očí ošetřena speciálním přípravkem pro tato místa. Tenká vrstva masky HIGH DERM se nanese na obličej, krk a dekolt. Díky dávkovači s pumpičkou je použití masky úsporné a hygienické, pro jednu aplikaci je potřebných pět dávek. Nechejte masku působit 15-20 minut v uvolněné atmosféře, potom odstraňte jakékoliv zbytky obklady s vlažnou vodou.


Hydro Fluid

Chrání, oživuje a zpevňuje pokožku pleti po vyčištění

HYDRO FLUID poskytuje intenzivní dodatečné zvlhčení pro suchou pleť. Používá se jako součást čisticího systému a díky bohatému obsahu účinných složek poskytuje optimální péči pro hlubší vrstvy pokožky. V praktické lahvičce s rozprašovačem je užitečný v létě, například pro přidání dodatečné vlhkosti pokožce v průběhu opalování, může být používán pro intenzivní péči o vlasy a pro zafixování nalíčení. Také slouží pro občerstvení unavené a namáhané pokožky v průběhu dne.

Vitamíny obsažené ve spreji Hydro Fluid stimulují metabolismus buněk a mají pozitivní vliv na obranný mechanismus a ochranné funkce pokožky.

Pokyny:
Sprej HYDRO FLUID slouží pro pravidelnou péči o suchou pokožku po jejím vyčištění pomocí čisticího systému. Kapalina se může nanášet na obličej, krk a dekolt na kosmetickém tamponu. Také můžete zavřít oči a sprej Hydro Fluid držený v natažené ruce si můžete nastříkat na obličej, abyste pocítili příjemné účinky okamžité relaxace. Zvyšte tlak v nádobce pomocí pístu ve víčku a potom stiskněte tlačítko pro stříkání.


Set Up

Hydratační pleťová maska, zklidňující a chladící

Chladicí a zvlhčují vlastnosti masky SET UP se skrývají v její lehké gelové konzistenci. Maska SET UP má občerstvující a chladící účinky díky výtažkům z řas; bambucký tuk je olej velmi přátelský k pokožce a upravuje její stav. Jojobový olej, "tekuté zlato", je rozpustný ve vodě a velmi dobře proniká do pokožky a dodává jí vlhkost. Vitamín E se v masce SET UP používá jako inhibitor volných radikálů a předchází tak poškozování buněk. Maska SET UP ke vhodná pro každý typ pleti, pro suchou i mastnou, nečistou pokožku.

Pokyny:
Použití masky představuje vždy doplňkovou péči nebo terapii pro pokožku. Maska SET UP by se měla nanášet na vyčištěnou pleť jednou nebo dvakrát týdně. Před nanesením použijte vhodný prostředek na pleť okolo očí. Maska SET UP se roztírá v tenké vrstvě v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Díky dávkovači s pumpičkou je použití masky úsporné a hygienické, pro jednu aplikaci je potřebných pět dávek. Nechejte masku působit 15-20 minut v uvolněné atmosféře, potom odstraňte jakékoliv zbytky obklady s vlažnou vodou.


Soft Peeling

Peeling pro obličej s přírodními proteiny

Přípravek SOFT PEELING je ideální pro pravidelné jemné hloubkové čištění pleti obličeje. Přípravek SOFT PEELING obsahuje malé oblé abrazivní částice, které jemně odstraňují šupinatou kůži. Přirozené proteiny umožní pokožce, aby obnovila svoji ochrannou vrstvu a předcházejí předčasnému rohovatění šupinaté pokožky. Alantoin a sojový olej jsou zde použity, aby dodaly pokožce mastnotu a vlhkost. Arnika je dobře známá svým uklidňujícím účinkem na pokožku.

Pokyny:
Přípravek SOFT PEELING by měl být používán jednou týdně nebo podle potřeby častěji. Pokud je pokožka velmi suchá, je možné přípravek SOFT PEELING používat dvakrát týdně. Vmasírujte si jej do pokožky obličeje, krku a dekoltu vlhkýma rukama, opláchněte teplou vodou a potom použijte doporučený produkt.


Tone Up

Čistící tonikum na obličej

Občerstvující a čistící tonikum na obličej pro odstranění přípravku CLEANSING MILK a těžko odstranitelných zbytků makeupu. Čisticí systém zahrnující přípravek CLEANSING MILK a tonikum TONE-UP brání styku pokožky s možná kontaminovanou a tvrdou vodou. Stabilizuje ochranný povlak pokožky. Vyhlazuje a připravuje na následující péči. Bylinné příměsi, aloe vera a alantoin dodávají vlhkost.

Pokyny:
Naneste tonikum TONE UP na bavlněný tampón a rozetřete ho lehkými pohyby směrem nahoru, až do odstranění přípravku CLEANSING MILK. Tonikum TONE UP je vhodné také pro obklady očí. Namočte bavlněné tampóny v toniku TONE UP a nechejte je 15 minut ležet na očích. Výtažek z heřmánku uvolní tlak a uklidní unavené oči.


Viva

Bohatý hydratační krém pro péči o obličej

Krém VIVA je 24-hodinový krém (LPF 4) pro suchou pokožku Jako výrobek obsahující vodu a olej (více vlhkostí, menší obsah oleje) je krém VIVA vhodný pro denní a noční péči o náročnou pokožku. Přírodní zvlhčující látky dodávají pokožce vlhkost a vitamíny, které potřebuje po celý den.

Pokyny:
Hydratační krém VIVA se používá ráno a večer po dokonalém vyčištění pleti pomocí čisticího systému zahrnujícího mléko CLEANSING MILK a tonikum na obličej TONE UP. Naneste hydratační krém VIVA na obličej, krk a dekolt a lehce ho vmasírujte. Rychle se vstřebává a vytváří ideální základ pro líčení.


Eye Life

Speciální péče o pleť okolo očí

Přípravek EYE LIFE slouží pro speciální péči o jemnou pleť okolo očí. Pleť okolo očí je tenčí než pleť na zbytku obličeje a ztrácí pružnost velice rychle. Přípravek EYE LIFE se používá pro posílení této citlivé tkáně. Přírodní protein podporuje růst buněk pokožky; tato vlastnost byla testována na surovinách. Výtažek z mořských řas a chaluh zvlhčuje a váže vlhkost v pokožce.

Pokyny:
Přípravek EYE LIFE speciální péče o oči by měl být používán na vyčištěnou pokožku ráno a večer. Přípravek EYE LIFE naneste pomocí kuličky na pokožku, začněte pod řasami okolo očí až ke kořenu nosu. Pokud jsou víčka opuchlá, je možné používat přípravek EYE LIFE chlazený (skladujte ho v ledničce).


Eye Esential

Ochrana a péče pro oči

EYE SENTIAL je gelový krém pro speciální péči o náročnou pokožku okolo očí a rtů. Pleť okolo očí je tenčí než pleť na zbytku obličeje a ztrácí pružnost velice rychle. Linie a vrásky se tvoří rychle zejména kvůli mimice a celkovému procesu stárnutí. Gel EYE SENTIAL věnuje pokožce pozornost a péči, kterou potřebuje, aby nedocházelo k vráskám kolem očí a rtů. Tento výjimečně úsporný gelový krém obsahuje hodnotné složky, které dodají pokožce vlhkost.

Fytohormon, napodobenina přírodního hormonu, reguluje zytokinovou rovnováhu. Zytokinová rovnováha je zodpovědná za mnohé příznaky stárnutí. Fytohormon lipopeptid se také přirovnává k "hormonu mládí", zvyšuje pružnost pokožky. Rostlinný výtažek obsahující draslík a přírodní zvlhčovače dávají pokožce schopnost uchovat si více vlhkosti. Zvýšení vlhkosti v pokožce je měřitelné a bylo vyzkoušeno na surovinách. Přípravek EYE SENTIAL s vitamínem E obsahuje vysoký přírodní ochranný faktor a chrání pokožku před poškozením sluncem a světlem.

Pokyny:
Do přípravku EYE SENTIAL je přidáno jen malé množství konzervačních přísad. Je chráněn hygienickým dávkovačem s pumpičkou, který zajišťuje optimální dávkování. Jedna dávka postačí pro obě oči a rty. Po jemném vyčištění vklepejte krém EYE SENTIAL do pokožky, začněte pod řasami, pak směrem ke spánkům a okolo očí. Krémový gel se rychle vstřebává, takže se můžete okamžitě nalíčit. Zbytek krému se rozetře okolo úst.


Hydro Mousse

Vitamínová pěna pro péči o obličej

Vitamínová pěna HYDRO MOUSSE pro péči o obličej má speciální vlastnosti, které zajišťují propracovanou hydratační péči pro muže i ženy. Lehká pěna v sobě kombinuje praktickou aplikaci se skvělými, moderními složkami. Pěna HYDRO MOUSSE poskytuje hydratační péči na velmi vysoké úrovni při snadném, přesném a hygienickém dávkování. Klimatizované místnosti, nesprávný pitný režim, silné slunce - to vše narušuje schopnost pokožky vázat vlhkost.

Výsledkem jsou počínající linie a vrásky na pokožce a pocit napnuté pleti. Hyaluronová kyselina a pentylen-glykol jsou vynikající zvlhčovače pro pokožku. Zvlhčovače mají okamžitý účinek, ale slouží k dlouhodobému zlepšení pleti. Rostlinný výtažek obsahující draslík dává pokožce schopnost uchovat si více vlhkosti. Zlepšení vlhkosti v pokožce je měřitelné a bylo vyzkoušeno na surovinách. Jsou zde obsaženy i různé vitamíny, které zásobují a regenerují buňky pokožky. Pokožka potřebuje vitamíny jako inhibitory volných radikálů tak, aby nedocházelo k poškozování buněk a aby byla zlepšena regenerace pojivových tkání.

Pokyny:
Použití závisí na osobních potřebách, vitamínovou pěnu HYDRO MOUSSE můžete používat, jak často chcete. Díky dávkovači je aplikace pěny snadná a úsporná. Jedna dávka postačí pro obličej, krk a dekolt. Naneste vitamínovou pěnu HYDRO MOUSE jako denní nebo noční péči po vyčištění a nechejte vstřebat. Vitamínová pěna HYDRO MOUSSE je také ideální pro muže jako péče o obličej po holení. Rychle se vstřebává a má příjemnou, neutrální vůni.


Eye Serum

Pro opuchlou pleť okolo očí

S rostoucím věkem a také jako důsledek škodlivých vlivů životního prostředí naše pleť ztrácí pevnost, objem a pružnost. Tato situace nastává hlavně okolo očí a zejména pod očima. Výsledkem jsou časté otoky a váčky pod očima.

A právě v takových případech je efektivní ošetření pomocí Eye Serum s novou aktivní přísadou acetyl tetrapeptidem – 5. Výsledkem použití Eye Serum je redukce váčků pod očima, sérum účinkuje také proti otokům. Dále zlepšuje tonus pokožky a pevnost pleti pod očima a tak zajišťuje lepší přirozenou čerpací funkci kruhového očního svalu.

Aplikace:
Eye Serum by se mělo nanášet každý den na dobře vyčištěnou pokožku. Aby bylo zajištěno optimální proniknutí acetyl tetrapeptidu - 5 , měl by být výrobek zaveden do tkáně iontoforézou, tj. pomocí elektrického proudu.


Avokádový olej

Vitamíny a živiny pro pružnou pokožku

AVOKÁDOVÝ OLEJ poskytuje speciální péči pro podrážděnou a velmi suchou pokožku. Zejména v zimě chrání avokádový olej pokožku před chladem (např. při zčervenalé pokožce). Vitamíny, které obsahuje, dodávají pokožce živiny. AVOKÁDOVÝ OLEJ je jedním z olejů nejbohatších na vitamíny a vyznačuje se svojí schopností zvlhčovat a vyhlazovat pokožku.

Pokyny:
AVOKÁDOVÝ OLEJ, stejně jako jojobový, olej může být používán čistý nebo smíchaný s jinými krémy, roztoky a maskami. Několik kapek postačí pro péči pro pokožku. Po důkladném očištění naneste čtyři až pět kapek na obličej, krk a dekolt nebo přidejte několik kapek do tělového mléka, opalovacího mléka, masky nebo krému. Olej této kvality je z prvního lisování zastudena a díky své čistotě nepotřebuje žádné konzervační prostředky.


Komplexní multivitamín

KOMPLEXNÍ MULTIVITAMÍN v ampulích je koncentrovaný hydratační prostředek obsahující vitamíny používaný pro oživení pokožky. Je vhodný pro pokožku v zimĚ, pro bledou a unavenou pokožku, pro pokožku kuřáků a také po opalování. KOMPLEXNÍ MULTIVITAMÍN v ampulích dává pokožce příležitost, aby se oživila, dlouhodobě regenerovala a aby nedošlo k jejímu předčasnému poškození.


Complex Sebo Care

Dermoregulant

Přípravek SEBO CARE poskytuje 24-hodinovou péči o mastnou pokožku, která má sklon k nečistotám. Obsažené výtažky se používají pro uklidnění tohoto typu často zánětlivé pokožky. Jsou dobře známé svými antiseptickými, baktericidními a opuchnutí zmírňujícími účinky. Břečťan je dobře známý svými čistícími účinky a pomáhá odstranit škodlivé látky z pokožky.

Laktoperoxidáza a glukózooxidáza tvoří aktivní enzymatický komplex. Tento komplex obnovuje bakteriální flóru kyselé ochranné vrstvy, bojuje proti fyziologické příčině akné a zánětlivé pokožce. Přípravek SEBO CARE se používá při hyperfunkci nebo hypofunkci mazových žláz. Suchá pokožka je také příznakem poruchy kyselé ochranné vrstvy.

Pokyny:
Péče o znečištěnou a mastnou pokožku začíná důkladným čištěním. Balzám CLEANSING BALM čistí pokožku jemně, a přesto důkladně a lehce ji tónuje. Když ošetřujete pokožku prostředkem SEBO CARE, neměli byste používat tonikum na obličej obsahující alkohol. Praktický dávkovač zajišťuje hygienickou, úspornou aplikaci. Přípravek SEBO CARE poskytuje 24-hodinovou péči a nanáší se na obličej, krk a dekolt a krátce se vmasíruje. Jemnou a obvykle suchou pleť okolo očí ošetřete přípravkem EYE LIFE.


Formula Stick

Intenzivní péče o poprsí

FORMULA STICK obsahuje bioaktivní sérum z organických extraktů, které má schopnost urychlovat růst a dělení buněk. Tato reakce byla vyzkoušena a ověřena na surovinách. Při intenzivním používání může přípravek FORMULA STICK zpevnit pokožku v oblasti prsou a dekoltu.

Pokyny:
Intenzivní péči o poprsí s přípravkem FORMULA STICK můžete snadno a rychle zahrnout do své denní péče o tělo. Přípravek FORMULA STICK by měl být nanášen na vyčištěnou a odmaštěnou pleť; dávkovací kulička zajišťuje šetrné a hygienické nanášení. Vyhýbejte se bradavkám, jako preventivní opatření můžete zahrnout i krk. Přípravek FORMULA STICK je doporučen také jako preventivní péče v těhotenství. V prvních dvou týdnech ošetření se přípravek FORMULA STICK nanáší dvakrát denně, potom jej stačí používat jednou denně.


"FC"-L

Regenerační gel

Gel FC-L je lipozomový přípravek pro zpevnění pokožky. Suroviny, které obsahuje, podporují dělení buněk a růst buněk. Účinky byly zkoušeny na surovinách. Cenné složky jsou uzavřeny v lipozomech. Gel FC-L je možné použít na jakékoliv místo na těle, kde je potřebné zpevnění a vyhlazení pokožky.

Pokyny:
Zralá pokožka s tendencí ke vzniku vrásek potřebuje čisticí systém, který je jemný a důkladný. Po vyčištění pleti postačí jedna dávka z hygienické dávkovací pumpičky na péči o obličej, krk a dekolt; v závislosti na velikosti ošetřované plochy je možné použít i několik dávek. Poté je použita doporučená denní nebo noční péče.


Hyaluron Pure

Vázání vlhkosti pro jakýkoliv typ pokožky

HYALURON PURE je ve 100% koncentraci a jeho zvlhčující účinek vrací pokožce viditelně hladký vzhled. HYALURON PURE, známý také jako "kapalina na opravu buněk", může zmírnit suché vrásky a linky v případě že je pleť výjimečně namáhána (například po příliš intenzivním opalování).

Pokyny:
Přípravek HYALURON PURE se používá buďto jako terapie nebo může být také zapojen do běžných postupů denní péče. Palcem zatlačte dolů hrdlo ampule, potom můžete sejmout víčko a použít její obsah. Naneste množství o velikosti vlašského ořechu na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a nechejte vstřebat. Jakmile se přípravek do pokožky vstřebá, aplikujte další péči podle typu pokožky. Pokud je pokožka obzvlášť poškozená, můžete přípravek HYALURON PURE používat denně, 8 -14 dní postačí. JOJOBOVÝ OLEJNaše tipy

Individuální přístup ke každé klientce zaručí Vaši spokojenost. Každá jsme jiná:-)


AKCE MĚSÍCE:
Při koupi permanentky zvýhodněné bonusy pro Vás! Dle Vašeho výběru: slide nohavice nebo aplikace na poprsí

  • LYMFODRENÁŽE: Doporučujeme po liposukcích, celkovému zavodnění či jen tak k detoxikaci Vašeho lymfatického systému či odstranění celulitidy.
  • LYMFOMASÁŽE: Vhodná na zablokovaná záda, hloubková masáž, bezbolestná. Doporučujeme klasickou masáž + SPM za 650,- Kč (v ceně je již rašelinový zábal).

 

 
Hlavní stránka, O studiu, Certifikace, Fotogalerie, Kosmetika, Masáže, Bodywraping, Lymfodrenáže, Lymfomasáže, Doplňkový prodej, Ceník, Kontakt,