Péče o tělo


"AE" Stick

Speciální přípravek pro diferencované ošetření celulitidy

Přípravek "AE" STICK slouží pro speciální použití jako součást diferencovaného ošetření celulitidy "AE" STICK podporuje lokálně vnitrobuněčné spalování uložených tuků. Uložené tuky jsou tuky uložené ve tkáních, které mají tendenci se shromažďovat na takových partiích těla, jako jsou stehna, zadek, břicho, boky a horní část paží.

Spalování uložených tuků je výsledkem zvýšené spotřeby kyslíku ve tkáni. Další krok zajišťuje úspěšné odvedení odpadních produktů.

Pokyny:
Přípravek "AE" STICK byste měli používat jednou denně jako terapii, potom každé dva až tři dny. Před aplikací pokožku vyčistěte. Před použitím přípravkem "AE" STICK zatřeste a postavte ho vzhůru nohama. Přípravek "AE" STICK se nanáší lokálně a pouze na problémová místa. Po krátkém čase někdy nastane lehké zčervenání a opuchnutí pokožky. Jedná se o pozitivní reakci, ale zčervenání je možné zmírnit krátkým masírováním místa vlhkýma rukama. Přípravek "AE" STICK byste měli používat střídmě, pouze na problémová místa a ne na větší plochy pokožky.


Body Balm Cashmere

Bohatá péče a ochrana pro celé tělo

Balzám BODY BALM CASHMERE představuje ideální péči o pokožku těla, i o velmi citlivou pokožku, a je vhodný pro denní péči o suchou a namáhanou pleť. Pleť je namáhána zejména při opalování na slunci i v soláriu. Balzám BODY BALM CASHMERE obsahuje aloe vera jako zvlhčující přísadu a sójový olej a elastin bránící vysušování pokožky a poskytující ji pružnost. Výtažky z břečťanu a kostivalu podporují detoxifikaci pokožky. Balzám BODY BALM CASHMERE se používá jako péče a ochrana proti poškození způsobenému stárnutím pokožky a je velmi přívětivý k pokožce

Pokyny:
Balzám BODY BALM CASHMERE byste měli nanášet pravidelně po vyčištění pokožky. Jednoduše naneste a rozetřete po koupeli nebo sprchování. Díky dávkovači je použití úsporné a hygienické. Balzám BODY BALM CASHMERE se rychle vstřebává a na pokožce nezanechává žádné zbytky. Balzám BODY BALM CASHMERE je úmyslně parfémován pouze slabě.


Algae Oxygen Mask

Kyslíková maska

Kyslíková maska od firmy Weyergans High Care AG dodává pleti kyslík. Pokožka se přirozeně oživuje, zlepšuje se dýchání buněk a tedy i schopnost pokožky regenerovat se. Kaolin vytváří hladký "porcelánový" vzhled.

Další výhodou je, že maska OXYGEN MASK má dobrý vazebný účinek, takže vedle kyslíku mohou dobře pronikat i jiné látky, jako například gel FC-L, VITAMÍN A v ampulích, přípravek STYLER FORMULA v ampulích, oleje TEA TREE OIL, JOJOBA OIL, AVOCADO OIL , HYALURON PUR a samozřejmě koncentrát TIMELESS CONCENTRATE, plus všechny ampule z řady HIGH CARE. Hlavní oblasti použití masky OXYGEN MASK je péče o obličej a dekolt. Je také vynikající pro ošetření celulitidy a speciální ošetření jako je posílení prsou.


Viva

Živiny a vlhkost pro suchou pokožku

Ampule VIVA FLUID obsahují koncentrovaný hydratační prostředek pro péči o suchou pokožku. Ampule VIVA FLUID jsou obzvláště účinné po opalování v soláriu nebo na slunci a pomáhají vázat vlhkost v pokožce.

 

Krém na ruce 24.05

Krém 24.05 je vyroben na bázi Panthenolu, který má uklidňující účinky, a močoviny, která dodává vlhkost. Močovina má vysokou schopnost udržovat vlhkost v pokožce a zanechává ruce hladké a měkké po dlouhou dobu. Navíc se močovina používá v případě ekzému a šupinaté kůže, protože obsahuje vitamíny jako E, B3 a také ceramid. Krém 24.05. HAND CARE chrání ruce před pigmentovými skvrnami. Panthenol, dobře známý také jako Provitamín B5, má výrazný zklidňující účinek. Proniká velmi rychle do pokožky a doporučuje se v případě suché a drsné pokožky.


Body Peeling + proteiny

Přípravek BODY PEELING hraje důležitou roli v celkové péči o tělo. Přináší hluboké a přesto jemně vyčištění při ošetření v salonu nebo doma. Je vhodný pro všechny typy pokožky, zanechává ji příjemně měkkou, hladkou a mladistvě čerstvou.

Pokyny:
Podle potřeby a stavu pokožky naneste malé množství přípravku BODY PEELING jednou nebo dvakrát týdně, pokožku jemně promasírujte a pak opláchněte teplou vodou. Pro dokončení dokonalé péče o tělo použijte BODY-CARE LOTION.


Relax Balm

Uvolňuje a občerstvuje unavená, opuchlá chodidla a nohy

Balzám RELAX BALM je osvěžující a oživující. Chladí, osvěžuje a ulevuje od pocitu přetížení a otoků. Balzám RELAX BALM je osvěžující a povzbuzující pro tělo v horkých dnech a po sportu. Chladicího účinku balzámu RELAX BALM je dosahováno díky přírodním složkám a jejich stahujícím vlastnostem.


Styler Cream

Speciální masážní krém pro stimulaci lymfatického oběhuKrém STYLER CREAM slouží pro speciální použití jako součást diferencovaného ošetření celulitidy Weyergans High Care. Krém STYLER CREAM je výrobek pro ošetření doma i v salonu a používá se k celkovému zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě. Výtažky obsažené v krému STYLER CREAM přispívají ke stimulaci lymfatického oběhu. Používá se jako prevence rozvoje celulitidy nebo pro zlepšení již existující celulitidy. Tokoferol (vitamín E) a zvlhčující prostředky pěstují a chrání pokožku.

Pokyny:
Krém STYLER CREAM je možné používat pro celé tělo. Rychle se vstřebává a na pokožce nezanechává žádné stopy. Krém STYLER CREME byste měli používat každý den ráno a po fyzické námaze. Vtírá se kruhovými pohyby pod mírným tlakem, od kotníků nahoru až do slabin. Pro ošetření paží vtírejte krém STYLER CREAM lehkým tlakem od zápěstí až k podpaží. Měl by se vtírat na horní stranu poprsí, přes podkožní lymfatické uzliny při současném masírování, vždy směrem k srdci.


Alpha Mousse

Obohacená pěna jako podpora ošetření celulitidy a slabých pojivových tkání.

Pěna ALPHA MOUSSE se používá na celé tělo jako podpora ošetření celulitidy a slabých pojivových tkání. Působí proti nepravidelné pokožce s dolíčky, pro podporu, zintenzivnění a zkrácení kosmetického ošetření jako například diferencované ošetření celulitidy (mechanická lymfatická drenáž a podtlaková masáž, ultrazvuk nebo elektrostimulace).

Když je pěna ALPHA MOUSSE se svými fytohormony použita na pokožce, reaguje s podložními vrstvami pokožky prostřednictvím fyziologického mechanismu. Jiné hodnotné příměsi, jako kofein, semena guarany a karnitin, zlepšují krevní oběh a stimulují buňky. Účinky byly ověřeny na surovinách.

Pokyny:
Pěnu ALPHA MOUSSE byste měli používat dvakrát denně alespoň čtyři týdny a po čtyřech týdnech jen jednou denně, nejraději ráno. Lahvičku s pěnou ALPHA MOUSSE dobře zatřeste, podržte ji svisle a naneste pěnu na pokožku. Naneste pěnu ALPHA MOUSSE v tenké vrstvě na ty části těla, u kterých je nutné zlepšit vzhled pokožky.


Zimt Creme

Speciální výrobek pro kombinované kosmetické kompresní ošetření

SKOŘICOVÝ KRÉM ZIMT CREME je určen pro speciální použití v rámci diferencovaného ošetření celulitidy Weyergans High Care Cosmetics. SKOŘICOVÝ KRÉM ZIMT CREME je speciální výrobek pro použití doma nebo v salonu a používá se k celkovému zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě. Extrakty a oleje obsažené v krému ZIMT CREME jsou dobře známé svými čisticími schopnostmi. Kožní tkáň vypadá po ošetření krémem ZIMT CREME hladší a jemnější.

Pokyny:
Krém ZIMT CREME se nanáší po vyčištění na postižené partie pokožky. Vzhledem k vysokému obsahu éterických olejů si po nanesení krému ZIMT CREME pořádně umyjte ruce, aby nedošlo k podráždění při kontaktu s očima. Po aplikaci může kůže zčervenat. Toto zčervenání je normální a je známkou aktivity éterických olejů v kožní tkáni. Krém ZIMT CREME by měl zůstat na pokožce 20 minut; během tohoto času je nutná fyzická aktivita. Krém ZIMT CREME se nabízí v salonech jako speciální ošetření, kde k optimalizaci slouží speciální metoda – ZÁBAL


Styler Liquid

Sprchový gel

Gel STYLER LIQUID obsahuje jemné čisticí prostředky vyrobené zejména z přírodních rostlinných materiálů. Umožňuje jemné očištění pokožky bez poškození její ochranné vrstvy. Aktivní složka Farnesol je součást esenciálních olejů a působí proti mikrobům, jako jsou bakterie, viry a houby. Brzdí růst bakterií a předchází pocení.

Druhá aktivní složka, Geraniol, je také součástí esenciálních olejů. Má antibakteriální účinky na pokožku a brání množení bakterií. Jemná a čerstvá vůně gelu STYLER LIQUID uvolní tělo při sprchování. STYLER LIQUID je sprchový gel, který můžete používat denně. Díky obsahu jemných detergentů nepřináší pokožce žádnou nevýhodu.

Se svou uklidňující vůní je gel STYLER LIQUID posledním přípravkem při jakémkoliv ošetření celého těla v salonu, po kterém by mělo následovat osprchování. V oblasti péče o nohy je možné gel STYLER LIQUID použít pro relaxační koupel nohou, a to díky jeho antibakteriálním a antimikrobiálním vlastnostem.Naše tipy

Individuální přístup ke každé klientce zaručí Vaši spokojenost. Každá jsme jiná:-)


AKCE MĚSÍCE:
Při koupi permanentky zvýhodněné bonusy pro Vás! Dle Vašeho výběru: slide nohavice nebo aplikace na poprsí

  • LYMFODRENÁŽE: Doporučujeme po liposukcích, celkovému zavodnění či jen tak k detoxikaci Vašeho lymfatického systému či odstranění celulitidy.
  • LYMFOMASÁŽE: Vhodná na zablokovaná záda, hloubková masáž, bezbolestná. Doporučujeme klasickou masáž + SPM za 650,- Kč (v ceně je již rašelinový zábal).

 

 
Hlavní stránka, O studiu, Certifikace, Fotogalerie, Kosmetika, Masáže, Bodywraping, Lymfodrenáže, Lymfomasáže, Doplňkový prodej, Ceník, Kontakt,