Výživové doplňky


Collamin (Kolamin)

Vysoce kvalitní výživový doplněk

Poskytuje organismu nezbytné prvky ve formě čistých aminokyselin, které podporují pevné pojivové tkáně a zdravý růst kostí. Kostra pokožky, tak zvaná pojivová tkáň, se skládá stejně jako kostra těla z čistého proteinu, tak zvaného kolagenu. Pojivová tkáň podporuje, spojuje a chrání pokožku, cévy, šlachy a kosti, vazy, orgány a svaly. Navíc, silná pojivová tkáň je také základem pro nerušenou funkci "fyziologické svalové pumpy", hlavní elektrárny stojící za čištěním a žilním zpětným tokem z chodidel a nohou.

Tento protein, kolagen, je neustále znovu vyráběn v našem těle (syntéza kolagenu). Za pomocí enzymů se existující protein rozpadá na své jednotlivé složky, aminokyseliny, a znovu se opět skládá. Zvyšující se věk nebo vliv hormonů nebo nedostatečná či nesprávná strana mohou vést k tomu, že syntéza kolagenu přestane dostatečně fungovat. Výsledek: pojivové tkáně pokožky slábnou. To vede k pomerančové kůži, celulitidě a také je to považováno za jednu z hlavních příčin vrásek a křečových žil. Se zvětšujícím se věkem se také kosti mohou stávat předčasně křehkými (osteoporóza).


Styler Tea

Čajový výrobek

Kombinace čtyř přísad v čaji Styler Tea je obzvláště dobře vyvážená. Byl speciálně vyvinut jako podpora patentovaného diferencovaného ošetření celulitidy a má čisticí a odvodňovací účinky na podkožní tukovou tkáň. Takovým způsobem stoupá hodnota intersticiálního pH. To podporuje enzymatickou syntézu kolagenu, stejně jako face-lift.


Collamin Fluid

Vysoce kvalitní potravinový doplněk

To, co dává strukturu pokožce nebo pojivovým tkáním, se skládá z kolagenu, stejně jako se kosti skládají z čistého proteinu. Pojivová tkáň podporuje, spojuje a chrání pokožku, naše cévy, šlachy a kosti, vazy, orgány a svaly. Silná pojivová tkáň je také nutná pro správné fungování "fyziologické svalové pumpy", jejíž hlavní funkcí je čištění, tedy lymfatický a žilním zpětný tok krve z chodidel a nohou.

Kolagen je neustále přirozeně vyráběn v našem těle (syntéza kolagenu). Aby se tak stalo, musí se stávající protein pomocí enzymu rozdělit na dvě své jednotlivé složky, aminokyseliny, které se pak opět spojí. S rostoucím věkem nebo pod vlivem hormonů nebo následkem nedostatečné nebo chudé výživy přestává syntéza kolagenu fungovat správně. Výsledkem je zeslabování pojivových tkání pokožky. To vede k "pomerančové kůži" (celulitidě) a také je to považováno za jednu z hlavních příčin pavoučkových név, křečových žil a bolestí nohou. S rostoucím věkem se také kosti mohou stávat křehčími.Naše tipy

Individuální přístup ke každé klientce zaručí Vaši spokojenost. Každá jsme jiná:-)


AKCE MĚSÍCE:
Při koupi permanentky zvýhodněné bonusy pro Vás! Dle Vašeho výběru: slide nohavice nebo aplikace na poprsí

  • LYMFODRENÁŽE: Doporučujeme po liposukcích, celkovému zavodnění či jen tak k detoxikaci Vašeho lymfatického systému či odstranění celulitidy.
  • LYMFOMASÁŽE: Vhodná na zablokovaná záda, hloubková masáž, bezbolestná. Doporučujeme klasickou masáž + SPM za 650,- Kč (v ceně je již rašelinový zábal).

 

 
Hlavní stránka, O studiu, Certifikace, Fotogalerie, Kosmetika, Masáže, Bodywraping, Lymfodrenáže, Lymfomasáže, Doplňkový prodej, Ceník, Kontakt,